fbpx

Eksperymenty WOW!

Czyli proste doświadczenia, które uczą, jak działa świat

Eksperymenty Okładka

Doskonale wiesz, że dzieci to mali odkrywcy. Świat jest dla nich wielkim laboratorium, w którym dzieją się rzeczy niezwykłe.

Tylko jak rozbudzać naturalną ciekawość,  jednocześnie przemycając wiedzę o zasadach fizyki i chemii?

To proste. Dzieci kochają eksperymenty!

Poznaj doświadczenia, które wykonasz bez specjalistycznego sprzętu, urządzeń i materiałów, a składniki do nich znajdziesz w domu, przedszkolnej kuchni lub sklepie za rogiem.
Gwarantuję, że Ty również będziesz się doskonale bawić. Poznaj aktywności, które działają za każdym razem i przy każdej grupie ? przedszkolnej, żłobkowej czy wczesnoszkolnej?
i zawsze towarzyszy im głośne WOW!!!

Otrzymasz aż 30 SPEKTAKULARNYCH eksperymentów, które wprowadzą w zachwyt dzieci najmłodsze, w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

To pomysły na całe godziny rozwijającej frajdy!

Wybrałam tylko te doświadczenia, które przeprowadzisz bez specjalistycznego sprzętu.

Nie potrzebujesz laboratorium, a odczynniki (?) i przyrządy odnajdziesz w domu, przedszkolnej kuchni
lub najbliższym sklepie.  

Rozbudujesz swój wachlarz zabaw o niezwykłe aktywności, a inspiracje możesz mieć zawsze przy sobie.

Cała baza zabaw jest w formacie wygodnego e-booka, który otworzysz nawet w smartfonie!

W pakiecie otrzymasz też nieograniczony dostęp do godzinnego materiału szkoleniowego

oraz imienny certyfikat uczestnika szkolenia.

O autorze

Nazywam się Daria Podgórska i razem z zespołem tworzę AleeFrajdę.

Dostarczanie dzieciom frajdy to jedna z moich życiowych misji. Codziennie, razem z moim wspaniałym zespołem wymyślamy nowe zabawy, szukamy nowych aktywności i dbamy o to, aby każda z nich rozwijała dzieci i uczyła poprzez zabawę.

W trakcie mojej kariery poprowadziłam ponad 500 wydarzeń dla dzieci, a szkolenia przyciągnęły już blisko 25 tysięcy kreatywnych pedagogów, animatorów, nauczycieli przedszkola i wczesnoszkolnych.

Eksperymenty WOW! to owoc naszej długoletniej pracy w charakterze organizatora czasu dla najmłodszych.
Wszystkie aktywności, które znajdziesz w tej publikacji przetestowałam osobiście.

Gwarantuję Ci spektakularne efekty, którymi zainteresujesz dzieci i zapewnisz wspomnienia na długi, długi czas!

Serdecznie polecam Eksperymenty WOW dla każdego nauczyciela, który szuka pomysłów na efektowne i angażujące pokazy w klasie.
Dzieciaki widzą na własne oczy zjawiska ze świata fizyki i chemii, dzięki czemu mogą świetnym wstępem do wyjaśnienia tych zjawisk (chociaż wiem, mają jeszcze na to sporo czasu :))). Jeszcze nie przetestowałam wszystkich doświadczeń, ale te które robiłam do tej pory wyszły bezbłędnie i obłędnie! Polecam koleżankom nauczycielkom

Jestem pod wrażeniem! W zeszłym tygodniu w przedszkolu robiłam doświadczenia z 6-latkami. Z nowości: podobało mi się znikanie atramentu, tęcza w kształcie koła i eksperyment z wykałaczkami. Serdecznie pozdrawiam prowadzącą – bardzo podoba mi się jej sposób prowadzenia szkoleń!

Zabawy z poprzednich ebooków i szkoleń AleeFrajdy zrobiły furorę w naszym przedszkolu, więc Eksperymenty WOW zakupiłam jeszcze w przedsprzedaży.
Wykorzystałam już kilka zabaw i muszę powiedzieć, że dawno nie słyszałam tak głośnych okrzyków zachwytu 🙂 Ja akurat prowadzę grupę maluchów, ale doświadczenia z książki są na tyle uniwersalne, że nadadzą się zarówno dla dzieci żłobkowych, jak i starszaków. Serdecznie polecam

Jako mama biorę udział w szkoleniach AleeFrajdy, żeby zaczerpnąć pomysłów do zaplanowania wartościowego czasu z moimi pociechami. Szkolenie z eksperymentów i dodatkowe zabawy w formie ebooka to naprawdę ŚWIETNY pomysł na zimowe popołudnia. Co najlepsze, wszystkie składniki i przybory mam w domu, więc pierwszy eksperymencik zrobiliśmy już kolejnego dnia po szkoleniu. Dzieciaki są pod wielkim wrażeniem wybuchowego wulkanu – ale nie tylko one, bo sama też bawiłam się świetnie 😀 Polecam!!!

Ebook zawiera gotowe przepisy na zorganizowanie naprawdę efektownych eksperymentów, chociaż niektóre są zadziwiająco proste do przeprowadzenia. Bardzo fajne rozwiązanie – zapisałam ebook na telefonie i mogę przygotować zabawy na kolejny dzień nawet w autobusie, wracając z pracy 😀 Ciekawostki pomagają wytłumaczyć dzieciom jakie zjawiska zachodzą podczas konkretnych eksperymentów, i same zachęcają do zagłębienia się w świat fizyki i chemii. Polecam i pozdrawiam cały zespół!

30

Eksperymentów z efektem WOW!

100

Procent gwarancji superfrajdy

1850

Zadowolonych nabywców e-booka (i jest ich coraz więcej!)

Zamów Eksperymenty WOW!

E-book Eksperymenty WOW!

49 PLN
  • 30 spektakularnych doświadczeń w formie e-booka
  • Dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji
Odbieram dostęp

Pakiet: Eksperymenty WOW!

89 PLN
  • 30 spektakularnych doświadczeń w formie e-booka
  • Nieograniczony dostęp do godzinnego szkolenia
  • Imienny certyfikat uczestnika szkolenia
  • Dostęp do wszystkich przyszłych rozszerzeń i aktualizacji
Odbieram dostęp

Najczęstsze pytania:

Dostęp do e-booka otrzymasz NATYCHMIAST. Przygotowanie, podpisanie i wysyłka certyfikatu może potrwać do 3 dni roboczych.

Nasz zespół techniczny dokłada wszelkich starań, aby wszystko działało jak należy – jeśli jednak coś Ci nie zadziała, napisz na e-mail na kontakt@aleefrajda.pl.

Powtórka będzie dostępna bezterminowo

Dbamy o wszystkich klientów i doceniamy zaufanie za materiały zamówione w przedsprzedaży. Dlatego – jeśli trafisz na jednorazową ofertę przedsprzedażową, masz pewność zakupienia materiałów w najniższej możliwej cenie.

Produkty takie jak e-booki, kursy czy linki do szkoleń znajdziesz na swoim koncie sklep.aleefrajda.pl. Przejdź na stronę, po czym kliknij w przycisk “Moje konto”.

W wyjątkowej ofercie przedpremierowej – tylko jednorazowo.
Premierowa oferta trwa tydzień, po czym cena znacząco rośnie.

Nie, na dokumencie nie nadmieniamy o formule szkolenia on-line.

Imienny, ręcznie wypisany certyfikat otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail w formacie .pdf. Dokument jest bardzo wysokiej jakości i nadaje się do druku.

Publikacja jest w formacie .pdf, który z łatwością odtworzysz na każdym urządzeniu (komputer, laptop, telefon, tablet, czytnik e-book).