Plenerowe Atrakcje na Wiosnę i Wakacje

Bezpłatne szkolenie on-line | 21 maja 2021 r. | godz. 20.00

Kreatywne zabawy plenerowe

Zapach koszonej trawy, śpiew ptaków i niepowtarzalna atmosfera później wiosny pozwala odetchnąć pełną piersią i coraz częściej opuścić (przed)szkolną salę.

Pikniki, festyny, imprezy i spotkania – ale też dłuższe i krótsze wyjazdy to okazje do tego, aby dać upust kumulującej się w dzieciakach energii w inny sposób, niż przez resztę roku.

Cieszymy się każdym promykiem słońca i możliwością korzystania z uroków podwórkowych zabaw.

Aktywności na świeżym powietrzu to bardzo pojemna kategoria, która będzie towarzyszyć nam aż do jesieni – dlatego już teraz zapraszam Cię na inspiracyjną sesję dotyczącą kreatywnych, angażujących i różnorodnych zabaw w plenerze.

Na szkolenie zapraszamy:

  • Nauczycieli przedszkola, edukacji wczesnoszkolnej oraz wspomagających, którzy szukają sposobów na urozmaicenie swojej codziennej pracy pedagogicznej oraz pomysłów na angażowanie dzieci podczas wydarzeń
  • Animatorów, którzy poszukują inspiracji do poszerzania wachlarza zabaw i superskutecznych metod angażowania nowych grup już od pierwszych minut
  • Opiekunów żłobkowych, którzy chcą poznać praktyczne sposoby na zabawę razem z całą grupą maluchów

Wyjątkowe zabawy ruchowe, drużynowe, sportowe

Atrakcje na pikniki, eventy i wydarzenia szkolne i przedszkolne

Integracyjne zabawy na powietrzu

Rodzinne zabawy i atrakcje

Szkolenie poprowadzi:

Nazywam się Daria Podgórska i od lat realizuję misję dostarczania dzieciom superfrajdy.rnrnW trakcie mojej kariery, razem z zespołem 20 animatorów poprowadziłam kilkaset wydarzeń dla dzieci.rnrnCodziennie wymyślamy superkreatywne aktywności, szukamy nowych pomysłów i dbamy o to, aby każda z nich rozwijała dzieci i uczyła poprzez zabawę.rnrnAktywnie dzielę się inspiracjami ze społecznością kreatywnych nauczycieli, animatorów, opiekunów żłobkowych i pedagogów – zapraszam Cię do dołączenia do ponad 30 000 absolwentów AleeFrajdowych szkoleń, webinarów i kursów!

Co mówią uczestnicy dotychczasowych szkoleń?

Serdecznie polecam Eksperymenty WOW dla każdego nauczyciela, który szuka pomysłów na efektowne i angażujące pokazy w klasie.
Dzieciaki widzą na własne oczy zjawiska ze świata fizyki i chemii, dzięki czemu mogą świetnym wstępem do wyjaśnienia tych zjawisk (chociaż wiem, mają jeszcze na to sporo czasu :))). Jeszcze nie przetestowałam wszystkich doświadczeń, ale te które robiłam do tej pory wyszły bezbłędnie i obłędnie! Polecam koleżankom nauczycielkom

Jako mama biorę udział w szkoleniach AleeFrajdy, żeby zaczerpnąć pomysłów do zaplanowania wartościowego czasu z moimi pociechami. Szkolenie z eksperymentów i dodatkowe zabawy w formie ebooka to naprawdę ŚWIETNY pomysł na zimowe popołudnia. Co najlepsze, wszystkie składniki i przybory mam w domu, więc pierwszy eksperymencik zrobiliśmy już kolejnego dnia po szkoleniu. Dzieciaki są pod wielkim wrażeniem wybuchowego wulkanu – ale nie tylko one, bo sama też bawiłam się świetnie 😀 Polecam!!!

Jestem pod wrażeniem! W zeszłym tygodniu w przedszkolu robiłam doświadczenia z 6-latkami. Z nowości: podobało mi się znikanie atramentu, tęcza w kształcie koła i eksperyment z wykałaczkami. Serdecznie pozdrawiam prowadzącą – bardzo podoba mi się jej sposób prowadzenia szkoleń!

Zabawy z poprzednich ebooków i szkoleń AleeFrajdy zrobiły furorę w naszym przedszkolu, więc Eksperymenty WOW zakupiłam jeszcze w przedsprzedaży.
Wykorzystałam już kilka zabaw i muszę powiedzieć, że dawno nie słyszałam tak głośnych okrzyków zachwytu 🙂 Ja akurat prowadzę grupę maluchów, ale doświadczenia z książki są na tyle uniwersalne, że nadadzą się zarówno dla dzieci żłobkowych, jak i starszaków. Serdecznie polecam