Twórcze pomysły na jesienne zabawy

Bezpłatne szkolenie on-line

20 września | Godz. 20:00

Liście powoli zaczynają przybierać różne barwy, a pogoda staje się coraz bardziej szara, bura i ponura…                                                                                              To pierwsze oznaki nadchodzącej jesieni! A razem z nią przychodzi
😥 znużenie
🥱 brak energii
🤧 osłabienie

Jako nauczyciel i rodzic wiem, że współpraca z dziećmi w tym okresie może stanowić nie lada wyzwanie. Nie tylko dorośli odczuwają zmiany w samopoczuciu – dzieci w czasie jesiennym także mogą czuć się gorzej.

Warto więc mieć kilka propozycji, aby je rozruszać bądź zainspirować do twórczości. Jesień to naprawdę idealny moment na rozruch wyobraźni, trzeba tylko mieć pomysł… 🧠

Zamiast obawiać się kryzysu w samopoczuciu, chlapiącego deszczu za oknem i zmniejszonej chęci u dzieciaków do różnorodnych aktywności, przyjdź na szkolenie dotyczące jesiennych zabaw, dzięki któremu na pewno nie przegapisz okazji do zaczerpnięcia wielu inspiracji do jesiennej zabawy na całego!

🎉

Szkolenie przygotowane z myślą o:
📙 nauczycielach edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej
📙 rodzicach
📙 animatorach
📙 opiekunach dziecięcych

💡

Szkolenie będzie pełne:
🧡 inspiracji do tworzenia prac plastycznych
🧡 rozwijających zabaw sensorycznych
🧡 ćwiczeń na jesienny rozruch
🧡 sposobów na zaangażowanie dzieci w zabawy dydaktyczne,
dzięki którym poznają masę jesiennych łamigłówek matematycznych

Nazywam się Daria Podgórska – razem z zespołem AleeFrajdy poprowadziliśmy już blisko 1000 wydarzeń animacyjnych na przestrzeni 6 lat! W tym czasie ukazała się również niezliczona ilość webinarów, które prowadzę skutecznie od 2 lat wraz z niesamowitymi specjalistami w dziedzinach związanych z rozwojem dzieci. W moich szkoleniach uczestniczyło już ponad 75 000 kreatywnych nauczycieli, animatorów, opiekunów żłobkowych, którzy podczas webinarów dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz emocjami, ale także zadają pytania oraz wysuwają wnioski.

Z zawodu i zamiłowania jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej, oligofrenopedagogiem, logopedą, animatorem. Pragnę dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz pomysłowością, aby praca z dziećmi stawała się przyjemniejsza zarówno dla nas, jak i naszych podopiecznych.