O Nas

ALEE FRAJDA tworzy zespół doświadczonych pedagogów i animatorów. To nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagodzy, logopedzi oraz arteterapeuci. Ludzie z pasją, łatwo i szybko nawiązujący kontakt z maluchami. Kreatywni, zawsze uśmiechnięci, pełni werwy i pozytywnej energii. Tworzą nowatorskie programy. Przygotowują dostosowaną do Państwa wymagań ofertę na organizację imprezy tematycznej oraz usług związanych z animacjami dla dzieci.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół

Aleefrajda.pl - zespół animator dla dzieci
Daria Dębska
Twórca i menager projektu Alee Frajda

Jest pedagogiem, nauczycielem edukacji przedszkolnej, logopedą oraz oligofrenopedagogiem. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w organizacji animacji dla dzieci podczas urodzin, wesel, festynów oraz innych imprez okolicznościowych. Odbyła liczne szkolenia trenerskie, kursy, które umożliwiły jej prowadzenie obozów, kolonii oraz warsztatów. Współorganizator i trener kursów animatorskich. Inicjator projektu Alee Frajdy i jej główny organizator.  Rozwieje wszelkie wątpliwości i jest gwarantem jedynie najwyższej jakości usługi animacyjnej. Profesjonalistka w każdym calu, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jak sama mówi, w swoim życiu bardzo wiele zawdzięcza służbie w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej, w której była prezesem. To właśnie tam nauczyła się być liderem, trenerem, wodzem całego „Alee Frajdowego” zespołu.  Jej pasją jest taniec, gra na gitarze. Interesuje się zdrowym trybem życia i taki też propaguje wśród najmłodszych m.in. poprzez przepełnione zdrową kuchnią warsztaty kulinarne. Kieruje się w życiu dewizą Janusza Korczaka „Dziecko chce być dobre, jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”.

Aleefrajda.pl - zespół animator dla dzieci
Lena Szlęg
Animator zespołu Alee Frajdy, nauczyciel edukacji przedszkolnej i oligofrenopedagog

Animator zespołu Alee Frajdy, nauczyciel edukacji przedszkolnej i oligofrenopedagog

Jest nauczycielem edukacji przedszkolnej, oligofrenopedagogiem, nauczycielem wspomagający dla dzieci ze spektrum autyzmu. Prawie dekadę poświeciła już na prace w animacji. Współorganizator i trener kursów animatorskich. Doświadczenie zdobywała w sali zabaw dla dzieci prowadząc zabawy oraz organizując różnego rodzaju imprezy tematyczne. Z pasją poprowadzi zarówno zabawę dla dzieci jak i zorganizuje czas wolny czas czy dostarczy rozrywek i atrakcji. Niezwykle kreatywnie prowadzi bale karnawałowe, festyny, animacje na przyjęciach komunijnych, weselach. Odpowiedzialna za nawet najliczniejsze imprezy, „czuje się jak ryba w wodzie”.  Specjalistka od największych naszych „Alee Frajdowych” wydarzeń. Profesjonalny mówca, konferansjer i wybitny kreator najwymyślniejszych zabaw. Stawia na nieustanny rozwój, poprzez udział w różnorodnych kursach i szkoleniach. Lena to otwarta i ciepła osoba, której uśmiech wywołuje radość u każdego malucha. Wyznaje zasadę, iż „czas staje w miejscu, kiedy  nasze dziecko dobrze się bawi”.

Aleefrajda.pl - zespół animator dla dzieci
Ania Wujek
Animator zespołu Alee Frajdy, pedagog, tancerka

Ania ukończyła studia pedagogiczne na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Okres pięć lat poszerzała swoją wiedzę o różnego rodzaju szkolenia z zakresu psychologii, socjologii i pedagogiki. W doświadczenie zawodowe wpisuje prace jako animator kultury oraz animator czasu wolnego dla dzieci. Opiekun i animator grup  dzieci w ośrodkach wczasowych. Odbyte studia coaching kariery z doradztwem zawodowym pozwalają jej wnosić potrzebne wartości do edukacji najmłodszych takie jak: motywacja, rozwój inteligencji emocjonalnej. Jej pasją jest taniec w szczególności street dance, czym niejednokrotnie mogła zyskać uznanie dzieci. Ania to animator niezwykle kreatywny. Potrafi przenieść w świat najpiękniejszych baśni. Jej kreatywne pomysły na zabawę sprawiają, że nasi milusińscy bardzo chętnie  i licznie biorą w nich udział. Animacje z Anią to wydarzenie, które długo będą wspominać najmłodsi. Można je porównać do cytatu z książki  Złodziejka książek Markusa Zusak’a – „Na jakiś czas zapomnieli o całym świecie. Nic nie mówili, nie wrzeszczeli, tylko się śmiali”.

Aleefrajda.pl - zespół animator dla dzieci
Karolina Szostkiewicz
Dietetyk kliniczny

Karolina aktywnie prowadzi poradnię dietetyczną. Nie liczy kalorii, nie wymierza porcji, dzięki temu obserwuje trwałe efekty wśród swoich pacjentów. Jest doświadczonym w swoim fachu ekspertem. Organizuje warsztaty edukacyjne oraz kulinarne dla kobiet w ciąży, dzieci, rodziców, seniorów. Współpracuje z placówkami oświatowymi jako edukator żywieniowy programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” oraz „1000 pierwszych dni dla zdrowia”. Praca, a zarazem pasja jaką jest propagowanie zdrowego trybu życia przekłada na pracę w „Alee Frajdzie” i organizowanie przepełnionych zdrową kuchnią warsztatów kulinarnych dla dzieci. Karolina aktywnie uczestniczy w animacjach dzieci i poprzez „ żołądek trafia prosto do ich serc” zaskarbiając sobie tym samym ich uznanie. Animacje kulinarne z dietetykiem Karoliną odbywają się pod hasłem „Jedz owoce i warzywa- to na zdrowie dobrze wpływa”.

Oferujemy

Animacje na przyjęciu komunijnym / chrzcinach

Dowiedz się więcej

Animacje dla szkół oraz przedszkoli i firm

Dowiedz się więcej

Animacje na weselu

Dowiedz się więcej

Animacje na urodzinach

Dowiedz się więcej

Warsztaty i szkolenia dla animatorów

Dowiedz się więcej

Dodatkowe atrakcje

Dowiedz się więcej

Opinie o nas

Prowadziliśmy animację dla:

Animator Alee Frajdy dba o to, by wszyscy mali goście doskonale się bawili podczas przyjęcia. Wykwalifikowani animatorka zabaw dla dzieci ma w repertuarze nawet kilkadziesiąt różnych atrakcji, które płynnie dopasowuje do klimatu imprezy, nastroju dzieci oraz ich upodobań. Standardowe pakiety animacyjne obejmują zabawy ruchowe, tańce, malowanie twarzy czy pokazy formowania baloników, ale tylko doświadczony animator dla dzieci będzie wiedział w jakiej kolejności proponować zabawy tak, by żaden z maluchów się nie nudził. Częścią pracy animatora jest dbanie o dobry nastrój wszystkich dzieci. Warto pamiętać, że wynajęta animatorka dla dzieci to także po części ich opiekunka, i zazwyczaj wyczuwa nastroje dzieci tak, by każde z nich zaangażować do zabawy.

Masz pytania?
Napisz do nasWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu odpowiedzi na zapytanie. Więcej w polityce prywatności


lub zadzwoń

781 014 703
Napisz do nas