O Nas

ALEE FRAJDA tworzy zespół doświadczonych pedagogów i animatorów. To nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagodzy, logopedzi oraz arteterapeuci. Ludzie z pasją, łatwo i szybko nawiązujący kontakt z maluchami. Kreatywni, zawsze uśmiechnięci, pełni werwy i pozytywnej energii. Tworzą nowatorskie programy. Przygotowują dostosowaną do Państwa wymagań ofertę na organizację imprezy tematycznej oraz usług związanych z animacjami dla dzieci.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół

Daria Dębska
Założycielka, menager projektu Alee Frajda

Jestem pedagogiem, nauczycielem edukacji przedszkolnej, logopedą oraz oligofrenopedagogiem. Posiadam 10-letnie doświadczenie w organizacji animacji dla dzieci podczas urodzin, wesel, festynów oraz innych imprez okolicznościowych.

Odbyłam liczne szkolenia trenerskie, kursy, które umożliwiły mi prowadzenie obozów, kolonii oraz warsztatów. W moim życiu dużo zawdzięczam służbie w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej, w której byłam prezesem. Wszelkie umiejętności liderskie; trenerskie zdobywałam właśnie tam. Uwielbiam tańczyć, śpiewać, grać na gitarze, jeździć na rowerze.

W swojej pracy stawiam na kreatywność i interakcję, rozwijam wyobraźnię nie pozwalam nudzić się nawet najbardziej wymagającym dzieciom. Natchnieniem dla mnie jest zdanie wypowiedziane przez Janusza Korczaka „Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil."

Lena Szlęg
Animator, nauczyciel edukacji przedszkolnej; oligofrenopedagog

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej, oligofrenopedagogiem, nauczycielem wspomagający dla dzieci ze spektrum autyzmu. Od ponad 6 lat pracuje w animacji, zajmuje się prowadzeniem zabaw dla dzieci, organizuje im wolny czas, dostarczam rozrywek i atrakcji.

Prowadzę bale karnawałowe, festyny, animacje na przyjęciach komunijnych, weselach. Doświadczenie zdobyłam także w sali zabaw dla dzieci prowadząc zabawy oraz organizując różnego rodzaju imprezy tematyczne. Swój warsztat pracy doskonaliłam na różnorodnych kursach i szkoleniach. Lubię malować buźki dzieciakom oraz modelować balony.

Ania Wujek
Animator, pedagog, tancerka

Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Przez pięć lat poszerzałam swoją wiedzę i uzupełniałam ją o różnego rodzaju szkolenia z zakresu psychologii, socjologii i pedagogiki.

W doświadczenie zawodowe wpisuje prace jako animator kultury oraz animator czasu wolnego dla dzieci. Obecnie studiuje coaching kariery z doradztwem zawodowym, z którego staram się wnosić potrzebne wartości do edukacji najmłodszych takie jak: motywacja, rozwój inteligencji emocjonalnej. Ponadto uwielbiam malować i tańczyć (szczególnie street dance).

Uważam, że zabawa to jedna z najlepszych form nauki, ponieważ rozwija wyobraźnię, uczy zasad i współpracy w grupie, a w szczególności wywołuje uśmiech na twarzach dzieci, który jest dla mnie największą motywacją do pracy i dalszego rozwoju.

Karolina Szostkiewicz
Dietetyk kliniczny

Prowadzę poradnię dietetyczną. Nie liczę kalorii, nie wymierzam porcji, dzięki temu obserwuję trwałe efekty wśród moich pacjentów.

Organizuję warsztaty edukacyjne oraz kulinarne dla kobiet w ciąży, dzieci, rodziców, seniorów. Współpracuję z placówkami oświatowymi jako edukator żywieniowy programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” oraz „1000 pierwszych dni dla zdrowia”.

Pasjonuje mnie największy cud stworzenia, jakim jest drugi człowiek. Każdy z nas ma niesamowite zdolności regeneracyjne, dzięki którym odżywiając się naturalnie może odzyskać pełnię zdrowia lub nigdy jej nie stracić. Jeśli każdego dnia wkładam w siebie najlepsze paliwo,wiem,że mogę świetnie funkcjonować, bez zmęczenia, czy bólu głowy. Natomiast kiedy wybiorę produkty spożywcze, które są chemią, a wręcz trucizną, a z naturą nie mają nic wspólnego od razu odczuwam to na własnej skórze. Dlatego, doświadczona własnymi obserwacjami - propaguję świadome odżywianie Kobiet, Mężczyzn i Dzieci w każdym wieku.

Po godzinach szukam nowych inspiracji kulinarnych gotując dla najbliższych.Animatorzy Alee Frajdy dbają o to, by wszyscy mali goście doskonale się bawili podczas przyjęcia. Wykwalifikowana animatorka zabaw dla dzieci ma w repertuarze nawet kilkadziesiąt różnych atrakcji, które płynnie dopasowuje do klimatu imprezy, nastroju dzieci oraz ich upodobań. Standardowe pakiety animacyjne obejmują zabawy ruchowe, tańce, malowanie twarzy czy pokazy formowania baloników, ale tylko doświadczony animator dla dzieci będzie wiedział w jakiej kolejności proponować zabawy tak, by żaden z maluchów się nie nudził. Częścią pracy animatora jest dbanie o dobry nastrój wszystkich dzieci. Warto pamiętać, że wynajęta animatorka dla dzieci to także po części ich opiekunka, i zazwyczaj wyczuwa nastroje dzieci tak, by każde z nich zaangażować do zabawy.

Masz pytania?
Napisz do nasWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu odpowiedzi na zapytanie. Więcej w polityce prywatności


lub zadzwoń

781 014 703
Napisz do nas