O Nas

ALEE FRAJDA tworzy zespół doświadczonych pedagogów i animatorów. To nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagodzy, logopedzi oraz arteterapeuci. Ludzie z pasją, łatwo i szybko nawiązujący kontakt z maluchami. Kreatywni, zawsze uśmiechnięci, pełni werwy i pozytywnej energii. Tworzą nowatorskie programy. Przygotowują dostosowaną do Państwa wymagań ofertę na organizację imprezy tematycznej oraz usług związanych z animacjami dla dzieci.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół

Aleefrajda.pl - zespół animator dla dzieci
Lena Szlęg
Animator zespołu Alee Frajdy, nauczyciel edukacji przedszkolnej i oligofrenopedagog

Animator zespołu Alee Frajdy, nauczyciel edukacji przedszkolnej i oligofrenopedagog

Jest nauczycielem edukacji przedszkolnej, oligofrenopedagogiem, nauczycielem wspomagający dla dzieci ze spektrum autyzmu. Prawie dekadę poświeciła już na prace w animacji. Współorganizator i trener kursów animatorskich. Doświadczenie zdobywała w sali zabaw dla dzieci prowadząc zabawy oraz organizując różnego rodzaju imprezy tematyczne. Z pasją poprowadzi zarówno zabawę dla dzieci jak i zorganizuje czas wolny czas czy dostarczy rozrywek i atrakcji. Niezwykle kreatywnie prowadzi bale karnawałowe, festyny, animacje na przyjęciach komunijnych, weselach. Odpowiedzialna za nawet najliczniejsze imprezy, „czuje się jak ryba w wodzie”.  Specjalistka od największych naszych „Alee Frajdowych” wydarzeń. Profesjonalny mówca, konferansjer i wybitny kreator najwymyślniejszych zabaw. Stawia na nieustanny rozwój, poprzez udział w różnorodnych kursach i szkoleniach. Lena to otwarta i ciepła osoba, której uśmiech wywołuje radość u każdego malucha. Wyznaje zasadę, iż „czas staje w miejscu, kiedy  nasze dziecko dobrze się bawi”.

Aleefrajda.pl - zespół animator dla dzieci
Karolina Szostkiewicz
Dietetyk kliniczny

Karolina aktywnie prowadzi poradnię dietetyczną. Nie liczy kalorii, nie wymierza porcji, dzięki temu obserwuje trwałe efekty wśród swoich pacjentów. Jest doświadczonym w swoim fachu ekspertem. Organizuje warsztaty edukacyjne oraz kulinarne dla kobiet w ciąży, dzieci, rodziców, seniorów. Współpracuje z placówkami oświatowymi jako edukator żywieniowy programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” oraz „1000 pierwszych dni dla zdrowia”. Praca, a zarazem pasja jaką jest propagowanie zdrowego trybu życia przekłada na pracę w „Alee Frajdzie” i organizowanie przepełnionych zdrową kuchnią warsztatów kulinarnych dla dzieci. Karolina aktywnie uczestniczy w animacjach dzieci i poprzez „ żołądek trafia prosto do ich serc” zaskarbiając sobie tym samym ich uznanie. Animacje kulinarne z dietetykiem Karoliną odbywają się pod hasłem „Jedz owoce i warzywa- to na zdrowie dobrze wpływa”.

Oferujemy

Animacje na przyjęciu komunijnym / chrzcinach

Dowiedz się więcej

Animacje dla szkół oraz przedszkoli i firm

Dowiedz się więcej

Animacje na weselu

Dowiedz się więcej

Animacje na urodzinach

Dowiedz się więcej

Warsztaty i szkolenia dla animatorów

Dowiedz się więcej

Dodatkowe atrakcje

Dowiedz się więcej

Opinie o nas

Prowadziliśmy animację dla:

Animator Alee Frajdy dba o to, by wszyscy mali goście doskonale się bawili podczas przyjęcia. Wykwalifikowani animatorka zabaw dla dzieci ma w repertuarze nawet kilkadziesiąt różnych atrakcji, które płynnie dopasowuje do klimatu imprezy, nastroju dzieci oraz ich upodobań. Standardowe pakiety animacyjne obejmują zabawy ruchowe, tańce, malowanie twarzy czy pokazy formowania baloników, ale tylko doświadczony animator dla dzieci będzie wiedział w jakiej kolejności proponować zabawy tak, by żaden z maluchów się nie nudził. Częścią pracy animatora jest dbanie o dobry nastrój wszystkich dzieci. Warto pamiętać, że wynajęta animatorka dla dzieci to także po części ich opiekunka, i zazwyczaj wyczuwa nastroje dzieci tak, by każde z nich zaangażować do zabawy.

 

Animatorka Opole, Kluczbork – zadzwoń: 781 014 703

Masz pytania?
Napisz do nas
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu odpowiedzi na zapytanie. Więcej w polityce prywatności

    [recaptcha]

    lub zadzwoń

    781 014 703