Oferta Urodzinowa

Urodzinki w domu lub w innym wybranym miejscu przez państwo (ogród, restauracja, boisko, sala zabaw).

Mamy dla państwa niezwykłą propozycję, gdzie to my zorganizujemy świetną zabawę Waszym pociechom w bezpiecznych dla nich warunkach. Zadbamy o to, aby ten wyjątkowym dzień na długo pozostał w ich pamięci.

Program dostosowujemy do potrzeb, zainteresowań wieku, ilości dzieci oraz do warunków lokalowych.

Organizacja urodzin dla dzieci to nasza specjalność!  Przygotowaliśmy dla Państwa niezwykłą propozycję urodzin, gdzie to my zorganizujemy świetną zabawę dla Waszych pociech w bezpiecznych dla nich warunkach. Zadbamy o to, aby ten wyjątkowym dzień na długo pozostał w ich pamięci.

  Urodzinki w domu lub w innym wybranym przez państwa miejscu (ogród, restauracja, boisko, sala zabaw).

  Program dostosowujemy do potrzeb, zainteresowań, wieku i ilości dzieci oraz do warunków lokalowych.

  Przekonacie się Państwo sami, że organizacja urodzin dla dzieci to nasza specjalność!!!

  Pakiet 2h
  400zł
  Pakiet 3h
  500zł
  Zabawy muzyczno-ruchowe m.in tańce integracyjne, wyginam śmiało ciało- limbo, mini disco
  Zabawy sportowe: tory przeszkód, wyścigi rzędów
  Zabawy integracyjne z kolorową chustą, matą bądź tunelem animacyjnym
  Balonowe zwierzaki- warsztaty modelowania balonów
  Tatuaże brokatowe
  Warsztaty konstrukcyjne z najnowszymi klockami na rynku
  Gry zręcznościowe, logiczne
  Gigantycze gry planszowe: szalone stópki, złap kaczkę, tarcza strzelecka
  Zabawy integracyjne z gadżetami animacyjnymi: zakręcone okulary, talerze itp.
  Kubeczkowe szaleństwo - zabawy kubkami
  Pokaz baniek mydlanych bądź zamykanie w bańce mydlanej
  Dodatkowe atrakcje:
  Uwagi:
  • 1 animator - do 12 osób maksymalnie,
  • dodatkowy animator tylko 80zł/h,
  • przy rezerwacji prosimy o podanie możliwie największej liczby szczegółów: przewidywana liczba i wiek dzieci, przestrzeń do dyspozycji (ogród, dostęp do prądu, rodzaj podłoża itd.),
  • transport do 30 km gratis w jedną stronę powyżej 30 km, pobieramy opłatę wysokości 1 zł/km.


  Organizujemy urodziny dla dzieci w Częstochowie, Kłobucku, Zawierciu, Wieluniu, Myszkowie i okolicach. Działamy w województwie Śląskim i Łódzkim. Prowadzimy aniamcje urodzinowe klasyczne i tematyczne.

  Wideo

  Animacje na urodziny to najlepszy z możliwych wyborów. Dziećmi opiekują się doświadczeni animatorzy, mający odpowiednie podejście do dzieci. Organizowane są w takich przypadkach różnorodne zabawy integracyjne, pokazy baniek mydlanych, a dziecko może sprawdzić swoje umiejętności również w grach planszowych. Najmłodsi znajdą się pod profesjonalną opieką, będą bezpieczni i zawsze zapewniona będzie im zabawa dostosowana do ich wieku, dlatego rodzice nie muszą się niczym martwić pozostawiając pociechy pod opieką animatorów. 

  Organizacja urodzin dla dzieci to poważne wyzwanie. Dlatego też niezbędny jest profesjonalny animator. Jedna osoba zajmie się nawet dwunastką dzieci, zapewniając im rozrywkę na długie godziny. Animacje urodzinowe obejmują zazwyczaj gry i zabawy ruchowe, malowanie twarzy, pokazy baniek mydlanych albo kształtowanie zwierzątek z baloników. Możliwości jest mnóstwo a każdy animator czy animatorka mają swoją specjalności sekrety. Jednak animacje na urodzinach mogą też być zupełnie nietuzinkowe – zwłaszcza, jeśli zdecydujemy się na imprezę tematyczną. Organizacja urodzin dla dzieci jest sama w sobie wymagająca, a urodziny tematyczne to jeszcze trudniejsze wyzwanie, ponieważ trzeba zgrać ze sobą wiele różnych czynników takich jak przebrania czy tort tematyczny. Ale możemy być pewni, że piłkarskie urodziny, impreza w tylu piratów albo bal przebierańców ucieszą każdego małego solenizanta a goście będą o tym rozmawiać tygodniami. Podczas takich imprez wszystko jest zaplanowane, animacje urodzinowe dopasowane do klimatu. Na przykład podczas urodzin piłkarskich dzieci grają w piłkę i malują buzię w barwach piłkarskich koszulek a podczas urodzin w pirackim stylu – przebrane za piratów tańczą pirackie tace i szukają zaginionych skarbów.

  Opinie o nas

  Masz pytania?
  Napisz do nas
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu odpowiedzi na zapytanie. Więcej w polityce prywatności

   [recaptcha]

   lub zadzwoń

   781 014 703