Złość pod kontrolą bezpłatne szkolenie

22 marca 2022r.

Godz. 19.30

Czy zastanawiasz się czemu tak jest, że dzieci wyczuwają twoją złość i frustrację? Zastanawiasz się jak nie przelewać swojej złości na kolejne godziny pracy z podopiecznymi?  Chcesz skutecznie nauczyć się wspierać dzieci w trudnych emocjach? Jesteś nauczycielem i pragniesz więcej spokoju, zrozumienia w swojej grupie?

 

MOJA HISTORIA

Pracując w przedszkolu miałam w jednej z grup Piotrusia. Dziecko było agresywne. Szybko wpadało w złość a wtedy trudno było nad nim zapanować. Jego zachowanie mocno mnie frustrowało a ja nie potrafiłam opanować swoich emocji. Po krótkim czasie zauważyłam, że moja samoocena jako nauczyciela przedszkolnego oraz satysfakcja z pracy mocno spadły.

Moja frustracja i nieskuteczność tradycyjnych modeli dyscyplinujących znanych dotychczas z praktyk koleżanek oraz ze studiów skierowały moje poszukiwania do narzędzi Pozytywnej Dyscypliny. Wówczas poznałam Olgę edukatorkę tego nurtu, która nauczyła mnie jak zadbać o siebie by móc dbać o inne dzieci w obliczu tej trudnej dla mnie sytuacji. 

Zauważyłam też, że muszę zacząć od siebie. Olga wspierała mnie w zmianie myślenia, sposobie podejścia do dzieci gdy towarzyszyły mi trudne emocje. Ukoronowaniem zmiany była dla mnie laurka jaką otrzymałam od Piotrusia, kilka miesięcy od wdrażania nowych narzędzi oraz zmiany w jego zachowaniu

Pamiętam jak spontanicznie podszedł do mnie i wręczył mi ją. Było tam wielkie czerwone serce i napis „Pani Psseprassam”.  Wtedy też zrozumiałam, że dla tego jednego dziecka było warto. Mam ją do dziś.

Myślę, że skoro to czytasz to masz pewnie u siebie mniej lub bardziej uroczych „Piotrusiów”. Aby zaoszczędzić Ci miesięcy frustracji i szukania po omacku postanowiłam, że wspólnie z Olgą zbierzemy całe nasze wieloletnie doświadczenie i poprowadzimy szkolenie w tym temacie:

 

Na szkoleniu dowiesz się:
🔴 skąd się bierze złość i co ma z tym wspólnego budowa naszego mózgu
🔴 jak nasze przekonania z dzieciństwa wpływają na jej wyrażanie
🔴 czy jest potrzebna i jak ją wyrażać
🔴 jak się skutecznie wyciszać
🔴 jak zadbać o siebie w dłuższym okresie czasu
🔴 jak pomóc dzieciom w przeżywaniu ich złości

📣
Dla kogo?

Dla wszystkich osób pracujących z dziećmi:

– nauczycieli

– dyrektorów placówek

– opiekunów

– animatorów

– rodziców świadomie wychowujących swoje dzieci

-innych, których interesuje temat własnej złości i metod pracy nad nią

 

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli brakuje Ci cierpliwości, a chcesz
skutecznie wspierać swoje dzieci w trudnych emocjach.

 Szukasz wiedzy o skutecznych sposobach na odzyskanie panowania
nad sytuacją, gdy złość bierze górę.
Chcesz zrozumieć swoją złość jak i złość dzieci.

 Po szkoleniu możesz otrzymać imienny certyfikat w pakiecie z nieograniczonym dostępem do nagrania szkolenia oraz notatki w formie mapy myśli do wydrukowania, workbook z opracowaną instrukcją radzenia sobie ze złością

AKTUALNA CENA 39zł

Szkolenie poprowadzi Olga Pośpiech – Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców, nauczycieli szkolnych i przedszkolnych.
Organizuje szkolenia, warsztaty i webinaria. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie.

Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli. Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego.
Mama dwóch chłopców w wieku wczesnoszkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od 4 lat.