Eksperymenty domowe

Przeniesiemy się do świata fantazji i spędzimy urodziny zgodnie z zainteresowaniami Twojego dziecka. Przygotujemy tematyczne przyjęcie urodzinowe, które zachwyci Twoją pociechę. Twoje dziecko interesuje się sportem lubi eksperymentować? A może uwielbia Krainę Lodu bądź marzy mu się przejażdżka na kucyku szetlandzkim. Jeśli tak, nasze tematyczne scenariusze urodzin dla dzieci to strzał w dziesiątkę! 

Organizując urodziny zapewniamy Wam animatorów z mnóstwem pomysłów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami motywów urodzin tematycznych i dokonania wyboru odpowiedniego dla swojego dziecka.

Skontaktuj się z nami

Eksperymenty domowe to świetny sposób na zabawę z dzieckiem połączoną z nauką. W ten prosty sposób dzięki odkrywaniu wielu ciekawych rzeczy, Wasza pociecha może się rozwijać. A co najważniejsze może robić samodzielnie eksperyment co jest największą frajdą. Dzięki zabawie, która jest połączona z nauką dzieci bardzo szybko przyswajają zdobytą wiedzę i zapamiętują ją na długo. Eksperymenty wykonywane w domu świetnie wpływają na zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego. Każdy mały odkrywca może sam odpowiedzieć sobie na pytania i zaspokoić swoją ciekawość poprzez wykonywanie ciekawych a co najważniejsze bezpiecznych eksperymentów.

Pakiet 1h
300zł
Pakiet 2h
550zł
Zabawy badawcze, zagadki, quizy naukowe
Eksperymenty domowe m.in.:
W programie:
- tęczowe mleko
- samopompujący się balon
- lampa lawa
- pienisty wulkan
- magiczna piana
- odrzutowy balon
- balonowy szaszłyk
- skacząca kukurydza
- wiele, wiele innych
Fartuchy, akcesoria badawcze, materiały do eksperymentów
Balonowe ZOO warsztaty modelowania balonów
Tatuaże brokatowe bądź tatuaże wykonane farbami antyalergicznymi
Zabawy integracyjne z chustą animacyjną w klimacie badawczym

Urodziny prowadzi 2 animatorów do 15 osób maksymalnie. Powyżej 15 dzieci koszt za dziecko: 30 zł

Eksperymenty domowe dla dzieci od 6 roku życia

Dodatkowe atrakcje:
Uwagi:
  • dodatkowy animator tylko 80zł/h,
  • przy rezerwacji podajemy możliwie największej liczby szczegółów: przewidywana liczba i wiek dzieci, przestrzeń do dyspozycji (stół na eksperymenty),
  • transport do 30 km gratis, powyżej 30 km, pobieramy opłatę wysokości 1 zł/km.

Opinie o nas

Masz pytania?
Napisz do nasWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu odpowiedzi na zapytanie. Więcej w polityce prywatności


lub zadzwoń

781 014 703
Napisz do nas