Urodziny sportowe

Przeniesiemy się do świata fantazji i spędzimy urodziny zgodnie z zainteresowaniami Twojego dziecka. Przygotujemy tematyczne przyjęcie urodzinowe, które zachwyci Twoją pociechę. Twoje dziecko interesuje się sportem lubi eksperymentować? A może uwielbia Krainę Lodu bądź marzy mu się przejażdżka na kucyku szetlandzkim. Jeśli tak, nasze tematyczne scenariusze urodzin dla dzieci to strzał w dziesiątkę! 

Organizując urodziny zapewniamy Wam animatorów z mnóstwem pomysłów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami motywów urodzin tematycznych i dokonania wyboru odpowiedniego dla swojego dziecka.

Skontaktuj się z nami

Chcesz sprawić swojemu dziecku niepowtarzalny prezent. Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną ? Nasi animatorzy, trenerzy piłki nożnej zabiorą Twoje dziecko w krainę sportu. Nie zabraknie prawdziwego treningu piłkarskiego ze wszystkimi jego elementami takimi jak: rozgrzewka, założenia taktyczne, ćwiczenia piłki nożnej, mecz lub turniej towarzyski. Wspólnie rozwiążemy quiz wiedzy o piłce nożnej.

Pakiet 2h
300zł
Pakiet 3h
400zł
Sportowa rozgrzewka z trenerem
Wyścigi rzędów, tory przeszkód
Zabawy integracyjne z kolorową chustą animacyjną
Towarzyski mecz piłki nożnej
Tatuaże brokatowe bądź tatuaże wykonane farbami antyalergicznymi- motywy piłkarskie
Quizy i zagadki sportowe
Zabawy konstrukcyjne z najnowszymi klockami na rynku
Balonowe szable, miecze warsztaty modelowania balonów
Pokaz baniek mydlanych- warsztaty tworzenia wielkich baniek mydlanych
Dodatkowe atrakcje:
Uwagi:
  • 1 animator- do 12 osób maksymalnie,
  • dodatkowy animator tylko 80zł/h,
  • przy rezerwacji podajemy możliwie największej liczby szczegółów: przewidywana liczba i wiek dzieci, przestrzeń do dyspozycji ( ogród, dostęp do prądu, rodzaj podłoża itd.),
  • transport do 30 km gratis, powyżej 30 km, pobieramy opłatę wysokości 1 zł/km.

Wideo

Urodziny sportowe

Opinie o nas

Masz pytania?
Napisz do nasWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu odpowiedzi na zapytanie. Więcej w polityce prywatności


lub zadzwoń

781 014 703
Napisz do nas